לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

אתר החרמון

ההטבה הסתיימה

בימים בהם הכניסה לחרמון ללא תשלום, לקוח אשר רכש כרטיס כניסה אך טרם מימש אותו, יכול להמיר את כרטיס הכניסה לרכבל או מזחלות אקסטרים ללא תוספת תשלום.

​חווית חורף מושלגת בחרמון

לרשות המבקרים אזור נרחב לשעשועי שלג ולמזחלות לילדים. מגוון מסלולים המתאימים לחובבי הסקי והסנובורד בכל הרמות.

מבצע 1+1 מתייחס לכרטיס כניסה בלבד!

פרטים נוספים לגבי ההנחה ליחיד:
איסוף ציוד הסקי יעשה באתר החרמון לאחר הקופות.
סקי פס מיועד לקהל גולשים מנוסה, לא למתחילים.
לבחירת הגולש ציוד כולל: סנובורד או ציוד סקי לאדם.
מזחלת הרים היא מזחלת אקסטרים שמתאימה גם למבוגרים.

יש להתעדכן מול אתר החרמון על שעות הפתיחה, מזג האוויר ותנאי הגלישה. מומלץ לבצע הזמנה במהלך השבוע (ניתן לממש גם בסופ"ש) כי בסופי שבוע המלאים אוזלים.

 

חשוב לדעת

​*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם כרטיס לאומי קארד שבאמצעותו בוצעה ההזמנה ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *למשלמים בכרטיס אשראי לאומי קארד, לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.