סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

פסטיבל אבירי ירושלים

1+1 ב- 85 ₪ (תמורת פינוק) והנחות יחיד

אבירי ירושלים - האביר נפגש עם הסמוראי, 29-30.9.18, מוזיאון עין יעל

שנה עשירית ברצף, בתקופת חגי תשרי, אנו עורכים פסטיבל בינלאומי של שחזור היסטורי.
בפסטיבל אבירי ירושלים אנחנו מציגים לקהל הישראלי תרבויות מהתקופות הקדומות ואומנויות לחימה. החלק המרכזי של האירוע הוא טורניר בינלאומי בסייף היסטורי, בו אבירים ממדינות שונות המשוריינים בשריון כבד (25-30 קילו) מצליבים חרבות עם אבירים מישראל. השנה, אבירים וסמוראים נלחמים זה בזה.
בנוסף בפסטיבל אתם תפגשו מגוון סדנאות מעניינות המתאימות לילדים ולמבוגרים בגילאים שונים: 
סדנת חץ וקשת, אפיית פיתות בטבון, סייף היסטורי, סדנאות יצירה שונות, וכמו כן סדנאות אותנטיות המייצגות את תרבות יפן. כל הסדנאות נכללות במחיר הכרטיס.

 כמו כן, בפסטיבל ישתתפו אומנים מישראל ומחו"ל שמוכרים ביריד האומנים את יצירותיהם, הופעות מוזיקה ותיאטרון מתרבויות שונות ודוכני מזון מגוונים.

פרטים נוספים: 

האירוע יתקיים בין השעות 09:00-17:00

ילד מגיל 3 חייב בכרטיס

כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

מוזיאון עין יעל
גולומב
ירושלים
02-6451866

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי: 500. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנתם מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם כרטיס לאומי קארד שבאמצעותו בוצעה ההזמנה ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *למשלמים בכרטיס אשראי לאומי קארד, לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות. *בכפוף לתקנון פינוקים ואתר ההטבות