לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

אקו טיולי מדבר

החל מ-135 ₪ לאדם (במקום החל מ-168 ₪)

מתמחים בטיולי שטח 4X4 מיוחדים בירדן ופטרה, באילת, בנגב, טיולים לסיני, בגליל, בגולן, במדבר יהודה, טיולים מאילת למצרים, לקהיר.
טיולי ירדן - יום/יומיים מאילת לפטרה, ואדי רם. טיולים במצרים הקלאסית: קהיר, לוקסור, אסואן. טיולים מאילת למצרים, קהיר, ירדן, פטרה, סיני. טיולי ג'יפים באילת, לפארק תמנע, לחי בר, לקניון האדום, טיולי לילה.

טיולי הג'יפים היומיים הסדירים יוצאים מאילת במשך כל עונות השנה. מגוון רחב של טיולי מדבר מאילת תוך התאמת המסלולים לעונות השנה. מספר משתתפים מוגבל, על מנת לאפשר למטיילים לחוות את חווית המדבר בשלמותה. אנו מגבילים את מספר הג'יפים בטיולינו באזור אילת, אך לקבוצה מאורגנת ניתן להוסיף ג'יפים ללא הגבלה.

לפירוט הפעילות לחץ כאן

פרטים נוספים:

טרם רכישת השובר יש לתאם מראש טלפונית

מינימום 4 מטיילים

ילד - עד גיל 12

כניסה לתמנע לא כלולה במחיר הטיול

דמי ביטול: 
- מרגע ההרשמה 25% דמי ביטול עד 24 שעות לפני הטיול
- פחות מ-24 שעות לפני הטיול - חיוב מלא
- במעמד הרישום יש למסור מספר ת"ז וכרטיס אשראי לביטחון

לשעות פעילות יש להתעדכן מול בית העסק

קנה עכשיו

פרטי בית העסק

אקו טיולי מדבר
צופית 4
אילת
08-6326477

אתר אינטרנט

חשוב לדעת

​​*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *למשלמים בכרטיס אשראי לאומי קארד, לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.