סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

הקרקס החקלאי - פארק אטרקציות

כרטיס כניסה ב-44 ₪ (במקום 51 ₪)

פעילות לכל המשפחה בשדות של עמק יזרעאל.

פירוט הפעילות: סדנת חדי אופן ואופניים ללא פדלים, כתב חידה משחקי בגינות ירק ובצמחי מרפא, סדנת ג'אגלינג עם 7 חפצים שונים, זריעת עציץ וקישוטו, מופע קרקס מעולה המותאם לילדים ולמבוגרים כאחד, פינת חי להאכלת חמורים ועיזים ננסיות, קטיף עצמי של ירקות אורגנים (מתבצע אחרי ההופעה ותכולת הקטיף בתשלום נוסף). יש במקום שולחנות וכיסאות לפיקניק, פינת קפה/תה, דוכן לפיתה עם לבנה/שוקולד, שתייה קלה, קרטיבים למכירה.

בקיץ: פעילות מים של 25 מטר מגלשת רחוב מים ומתנפחי מים לקטנים. יותר מ-1,500 מטר רשתות צל ומערפילים המצלות על כל הפעילויות (מלבד גינות הירק).

לפירוט פעילות שבועות לחץ כאן

פרטים נוספים:

מתאים לכל הגילאים 

פתוח בשבתות וחגים וכל יום בשבועיים האחרונים של אוגוסט

הקטיף העצמי הוא של ירקות אורגניים ובתשלום נוסף לפי שקית בבית העסק ותלוי בעונה

חובה לתאם הגעה בטלפון 054-5500274 או 054-5500175

לאחר ביצוע ההזמנה הכרטיסים ימתינו בקופות בית העסק, יש להציג כרטיס אשראי של לאומי קארד שבו בוצעה ההזמנה


כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

הקרקס החקלאי
עמק יזרעאל
054-5500175


מפה

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם ל​נצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.