לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

הקרקס החקלאי

כרטיס כניסה 1+1 (תמורת פינוק)/הנחות ליחיד

פעילות לכל המשפחה בשדות של עמק יזרעאל.

פירוט הפעילות: סדנת חדי אופן ואופניים ללא פדלים, כתב חידה משחקי בגינות ירק ובצמחי מרפא, סדנת ג'אגלינג עם 7 חפצים שונים, זריעת עציץ וקישוטו, מופע קרקס מעולה המותאם לילדים ולמבוגרים כאחד, פינת חי להאכלת חמורים ועיזים ננסיות, קטיף עצמי של ירקות אורגנים (מתבצע אחרי ההופעה ותכולת הקטיף בתשלום נוסף). יש במקום שולחנות וכיסאות לפיקניק, פינת קפה/תה, דוכן לפיתה עם לבנה/שוקולד, שתייה קלה, קרטיבים למכירה.

בקיץ: פעילות מים של 25 מטר מגלשת רחוב מים ומתנפחי מים לקטנים. יותר מ-1,500 מטר רשתות צל ומערפילים המצלות על כל הפעילויות (מלבד גינות הירק).  

 

פרטים נוספים:


מתאים לכל הגילאים 

פתוח בשבתות וחגים

הקטיף העצמי הוא של ירקות אורגניים ובתשלום נוסף לפי שקית בבית העסק ותלוי בעונה

לבדוק לפני הגעה, תלוי במזג האוויר - חובה לתאם הגעה בטלפון 054-5500274 או 054-5500175


מומלץ להתעדכן בשעות וימי הפעילות באטרקציה באתר​

קנה עכשיו

איפה מממשים

הקרקס החקלאי
עמק יזרעאל
054-5500175

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו החודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם ל​נצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.  

  • שמרו על קשר
  • עקבו אחרינו באינסטגרם
  • הורידו את האפליקציות שלנו
    לאנדרואיד ול-iPhone
  • הטבות אצלך במייל לפני כולם לרישום