סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

הגונדולייר - אטרקציה לכל המשפחה

1+1 ב-34 ₪ (תמורת פינוק) והנחות נוספות

שייט רומנטי לזוג ואטרקציה לכל המשפחה
 
חבילת "הגונדולייר מוונציה" שייט רומנטי לזוג וחוויה בלתי נשכחת באגם הפארק רעננה: מתחילים את הערב בשייט מוקפים בנרות, שירת סרנדות, יין ושוקולדים. לאחר מכן ארוחה זוגית במסעדת "סנטרל באגם", לפירוט התפריט.
 
כרטיס משולב "הספינה והרכבת" לכל המשפחה: שייט של 15 דקות בספינת הגונדולייר בין גנים העוטפים את האגם ומציגים את צמחיית שבעת המינים, ברבורים, ברווזים ועוד. בנוסף, סיור ברכבת של 15 דקות בין גני הפארק, פינת החי, האגם ועוד.
 
• הכניסה לרכבת והספינה מגיל שנה ומעלה
• לא ניתן לממש את שייט הגונדולייר בט"ו באב ובוולנטיינ'ז
• הפעילויות תלויות בתנאי מזג האוויר
• יש לתאם מראש בטלפון את הפעילויות
 
 

מומלץ להתעדכן בשעות וימי הפעילות באטרקציה, באתר או בטלפון: 057-7264144 .

כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

הגונדולייר
פארק רעננה
057-7264144

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו החודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.