סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

פסטי סליים

1+1 ב-129 ₪ (תמורת פינוק)

הפסטיבל מתקיים ב-8-9.12.18, היכל שלמה, תל אביב

בהשתתפות הסליימריות והיוטיובריות המובילות בארץ
לראשונה בישראל, טירוף הסליים מגיע לשיאים חדשים בפסטיבל שכולו אתגרים, מפגשים, סדנאות וחידושים בהשתתפות הסליימריות והיוטיובריות המובילות בארץ!

 מה מחכה לכם שם?

האקדמיה לסליים, שם תלמדו את כל מה שלא ידעתם על יצירת סליים ואת כל החידושים השווים
תחרות הסליימאסטר של ישראל על הבמה המרכזית, בואו להתחרות על התואר ותוכלו לזכות בפרסים
חנות הסליים הגדולה בישראל הכוללת חומרים חדשים ואביזרים
מפל סליים אכיל
מתחם סליים זוהר בחושך
The Slime Challenge

בהשתתפות: עלמה וליה ציון (L.A TWINS), לאנה מיינארט, אנג'ל ברנס, מיתר סליים, טניה לורן, גל ששון, עלמא ויצמן, שיר הלפמן ועוד. 
מופע מרכזי - להקת פורמולה

פרטים נוספים:
אורך כל סבב כשעה וחצי
כניסת קהל כחצי שעה לפני תחילת האירוע
ילד מגיל 3 חייב בכרטיס

כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

היכל שלמה - דרייב אין
אייזיק רמבה 7
תל אביב-יפו
03-6288070

חשוב לדעת

​*מלאי מינימלי: 400. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנתם מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם כרטיס לאומי קארד שבאמצעותו בוצעה ההזמנה ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *למשלמים בכרטיס אשראי לאומי קארד, לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות. *הזכות לשינויים בתוכן ובזמנים נתונה להפקה. *קיימת הגבלה של מספר האנשים המבקרים בפארק בכל טווח שעות היום. *הזכות לשינויים בתוכן ובזמנים נתונה להפקה. *קיימת הגבלה על מספר האנשים הרשאים לבקר בפארק בכל טווח שעות של היום.