סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

טכנודע

1+1 ב-48 ₪ (תמורת פינוק) והנחה ליחיד

הפארק והמוזיאון הינם מעבדה בה כל אחד יכול להיות מדען ולחקור שלל תופעות מדעיות מרתקות. טכנודע מציע: לונה פארק פיזיקאלי, לגלות את סודותיה של אלומת האור בחדר החושך, לנגן בצ'לו ענקי במתחם הצליל והקול, להשיט סירות בכוחה של השמש במתחם האנרגיה, לפתור את חידת מגדלי האנוי במתחם משחקי החשיבה ועוד.

פרטים נוספים:

חגים, חול המועד וחופשים תידרש תוספת תשלום ישירות בבית העסק
ילדים מתחת לגיל 3 נכנסים חינם
טכנודע חדרה סגור בשבתות וחגי ישראל
בטכנודע מתקיימים מגוון אירועים ופעילויות נוספות, כגון ביקורים בפלנטריום ובמצפה הכוכבים, הדרכות ביח' לסימולציה רפואית ועוד (על פעילויות אלו ועוד יש להתעדכן מול בית העסק)
טכנודע חדרה נגיש ומונגש לבעלי צרכים מיוחדים
במקום חנייה חופשית לנוחות המבקרים

לשעות פעילות טכנודע

כזה אני רוצה

חשוב לדעת

​*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות