סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

ממלכת Playmobil

1+1 ב-89 ₪ (תמורת פינוק) והנחה ליחיד

ממלכת פליימוביל בגן הבוטני בירושלים, 23.7.18 - 31.8.18

לראשונה בישראל, ממלכת פליימוביל מגיעה לגן הבוטני בירושלים עם 25 תחנות פליימוביל ענקיות, משחקי דמיון, תחנות אתגריות, מסלולי מכשולים ועוד. בואו לעוף באומגה בין העצים, לגלוש בשלג, להלחם במבצר האבירים ולהפוך לגיבורים האהובים עליכם. והכל בליווי צוות המדריכים המופלא שלנו.

פרטים נוספים:

ילד מגיל שנתיים מחוייב בכרטיס
הפעילות לקטנים בליווי הורים בלבד
המקום לא פעיל בשבת

כזה אני רוצה

כל מה שצריך וכדאי לדעת על ההטבה

ממלכת פליימוביל, הגן הבוטני בירושלים, בין התאריכים 23.7.18 - 31.8.18

ימים א'-ה': בוקר 09:00 - 13:00 | ערב: 16:00 - 21:30

ימי שישי 09:00 - 13:00 | בימי שבת לא תתקיים פעילות

למי מיועד הפארק: לכל ילד או מבוגר שיש בו ילד קטן בפנים ואוהב לשחק, לדמיין, לטפס, לעוף ולקפוץ.

פליימוביל: 10 תחנות ענק של פליימוביל עם ספינת פיראטיים ענקית, מכונית כיבוי אש אמיתית, תחנת חלל במאדים, תחנת משטרה עם רכבי משטרה אמתיים. ארמון נסיכות ופיות, והמון שולחנות משחק עם הדמויות והמשחקים האהובים של פליימוביל. 

טבע וסביב: 7 תחנות של חקר הטבע והסביבה הכולל אזור משחקי מים ייחודיים, אזור קרקע המזמין ילדים לשחק, לחפור, לנפות ולחקור סוגי קרקעות. שביל הצמרות, פסל סביבתי ענק “השורשים שלנו” וכמובן אזור החממה הטרופית המאפשר הצצה לעולם הבוטני הקסום של האקלים הטרופי. 

ספורט אתגרי: 8 תחנות של ספורט אתגרי שייקחו את הילדים גבוה עם מסלולי מכשולים, אומגה, מתקני נדנוד (טרפזים, טבעות, חבלים ועוד), קירות טיפוס, רשת עכביש, ומסלולי גובה בין העצים. 

ולגדולים - מתקן אימונים משטרתי עם משחקי פגיעה במטרה ורובי נרף.

פרטי בית העסק

הגן הבוטני (גבעת רם)
יהודה בורלא
ירושלים

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי: 10,000. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנתם מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם כרטיס לאומי קארד שבאמצעותו בוצעה ההזמנה ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *למשלמים בכרטיס אשראי לאומי קארד, לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות. *הזכות לשינויים בתוכן ובזמנים נתונה להפקה. *קיימת הגבלה של מספר האנשים המבקרים בפארק בכל טווח שעות היום. *הזכות לשינויים בתוכן ובזמנים נתונה להפקה. *קיימת הגבלה על מספר האנשים הרשאים לבקר בפארק בכל טווח שעות של היום.