סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

פיינטבול ישראל - חיפה

הנחות ליחיד

פיינטבול ישראל היא רשת ארצית ללוחמה בקליעי צבע המסמנים את המטרה.

מבצע עצמאות בפיינטבול ישראל: ברכישת שובר של שעתיים פעילות - 70 כדורים מתנה
 לפירוט 
לחץ כאן
המבצע בתוקף למימוש 13.5.18

פרטים נוספים:
הפעילות בתאום מראש בלבד. 

שעתיים פעילות.
פעילות לילדים (גילאי 6 -12, מותנה במינימום 10 משתתפים): מסיבה אתגרית בסגנון "יום טירונות". תדריך, חיול ותרגילי סדר ברחבת המסדרים, אימון ותחרות במעבר מסלול מכשולים צה"לי, מטווח אתגרי עם מטרות קופצות – ירי בנשק פיינטבול חצי-אוטומטי, מסלול הישרדות הכולל 5 מתקני גובה, מטווח ירי בתנועה לעבר מטרות עם נשק פיינטבול חצי-אוטומטי, תחרות משיכת חבל, שיחת סיכום וחלוקת תעודת לוחם אישית לכל ילד.
פעילות למבוגרים ובני נוער החל מגיל 13: לוחמה בין שתי קבוצות, לפיה כל לוחם מצויד בסרבל, שכפ"צ, מסכת מגן, נשק חצי אוטומטי ומחסניות כדורי צבע לסימון פגיעות.

יש להתעדכן בשעות וימי הפעילות באטרקציה, בטלפון: 1-599-505-051.

כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

פיינטבול ישראל - חיפה
מרכז הקונגרסים
1559-505051

חשוב לדעת

מלאי מינימלי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *למשלמים בכרטיס אשראי לאומי קארד, לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.