לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

פארק מיני ישראל

1+1 על כרטיס הכניסה (תמורת פינוק) והנחות ליחיד

​בפארק מיני ישראל תוכלו ליהנות מישראל מזווית שעוד לא הכרתם: דגמים דינאמיים ועוצרי נשימה, מבנים היסטוריים מדהימים, דמויות זעירות ושובות לב ונופים כמו שיש רק בישראל, נפרשים לפניכם באמצעות חוויה חושית, מרתקת ומרגשת.
הפארק מציע מגוון רחב של פעילויות לילדים וכיף לכל המשפחה: הדרכות מומחזות, מופעים, פעילויות וסדנאות, קולנוע תלת מימד, סימולטור ועוד המון הפתעות מתחלפות בחגים ובשבתות.

לפירוט פעילות פורים במיני ישראל לחץ כאן
מתחברים ל- 70 שנים לישראל בשבת אחת, לפירוט הפעילות לחץ כאן
לפירוט פעילות שבתות ינואר-פברואר במיני ישראל לחץ כאן

לפירוט פעילות פסח במיני ישראל לחץ כאן

פרטים נוספים:
הכניסה בתשלום לילדים מגיל שנתיים
המקום נגיש לנכים
פארק מיני ישראל עושה את מירב המאמצים לשמירה על נראות ותחזוקת המודלים, יתכן שבעת ביקורכם בפארק, חלק מהמודלים יהיו בשיפוץ, עמכם הסליחה.

 לבירור אם האטרקציה פתוחה כעת, מומלץ להתקשר למקום בטרם ההגעה. 

מתחשקת לי ההטבה הזו

פרטי בית העסק

מיני ישראל
לטרון
1700-559559

אתר אינטרנט

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.