לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

דרך החלב במשק קורלנדר - מרכז מבקרים

1+1 על כרטיס הכניסה (תמורת פינוק) והנחות ליחיד

מסע מרתק לאורך תחנות חייה של הפרה ברפת, סוד ייצור החלב, האכלה והזנת הפרות ברפת, התנסות בהגמעת עגלים ועגלות מבקבוקים, שוקו טרי, גבינות בוטיק ושמן זית אורגני. בואו ללטף, להאכיל, ללמוד ולהתנסות בעבודת רפת אמתית. וגם: מבחר גבינות תוצרת מקומית, מרכז מבקרים ומכירה ישירה של תוצרת המשק - שמן זית אורגני ופירות העונה.

משך הפעילות: הסיורים ברפת קורלנדר אורכים כשעה וכוללים התנסות בחליבה, הגמעת עגלים ועגלות מבקבוקים, שוקו טרי, וטעימה של גבינות ושמן זית.

פרטים נוספים:
מתאים לכל הגילאים.
המחלבה והחנות פתוחים כל יום מ-09:00 עד 17:00 (חגים ויולי אוגוסט עד 19:00).
הסיורים בתיאום מראש בטלפון 052-4585058.
גישה נוחה לנחל שניר(חצבאני) ישר מהמשק.
החלב כשר למהדרין.

מומלץ להתעדכן בשעות וימי הפעילות באטרקציה, באתר או בטלפון: 052-4585058

 

קנה עכשיו

פרטי בית העסק

משק קורלנדר
בית הלל
052-8316624

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *הטבות 1+1: ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו חודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה אלא אם מצוין אחרת. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.