לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הדפס

פלאג אין - מתחם חדרי קריוקי

1+1 על כרטיס כניסה (תמורת פינוק)

​מגוון חדרי קריוקי פרטיים ומעוצבים עם מעל 37,000 שירים לבחירתכם, מטבח שף ובר משקאות (לא כלול במחיר הכניסה), שירותי צילום והקלטה בכל חדר.
פשוט באים עם חברים, משפחה או קולגות מהעבודה, בוחרים חדר ומתחילים "לעוף".

פרטים נוספים:
מימוש ההטבה בכפוף לזמינות החדרים והזמנה מראש בטלפון 03-5098008 עד 48 שעות לפני האירוע. יש לציין שאתם לקוחות לאומי קארד וכמה פינוקים תרצו לממש.

 

קנה עכשיו

איפה מממשים

חשוב לדעת

*ביטול או שינוי בפרטי הזמנת החדר, אפשרי עד 3 ימים לפני ההזמנה. *כל ביטול או שינוי לאחר מועדים אלו, יחויב בגובה של 30% מגובה העסקה. *האירוח והנהלים בכפוף לתקנון רשת פלאג אין. *בסיום הרכישה, יש להדפיס את אישור ההזמנה ולהציגו בעת ההגעה לאטרקציה. *מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו החודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.  

  • שמרו על קשר
  • עקבו אחרינו באינסטגרם
  • הורידו את האפליקציות שלנו
    לאנדרואיד ול-iPhone
  • הטבות אצלך במייל לפני כולם לרישום