סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

איש הענבים - תרבות היין

ההטבה הסתיימה

הנחות על מגוון סדנאות
מרכז לתרבות היין

בפאתי שוק הפשפשים ממוקם מרכז לתרבות היין של איש הענבים. סביב שולחן אבירים עתיק תוכלו להרחיב אופקים, ללגום כוס יין משובח וליהנות מאווירה קסומה כמו שרק שילוב של יין וחברה טובה יודעים לייצר.
הסדנאות והקורסים באיש הענבים יוצרים מפגש מרתק בין יין, ידע ותרבות. סדנאות למתחילים ולשוחרי יין ותיקים, לאוהבי הווסקי ולחובבי השוקולד, בתים פתוחים המאפשרים טעימה של מגוון יינות מרתקים וסיורים קולינריים שמעניקים חוויה של פעם בחיים.
כמו כן, מעניקה חברת איש הענבים יעוץ מקצועי בנושאים כגון הערכות שווי ושמאות יין, בניית מרתפים ותפריטי יין וכן, יעוץ מקצועי לאספנים.
 
פרטים נוספים:

• הגעה לפעילויות בתאום מראש בלבד
• השתתפות בסדנאות מעל גיל 18

לאחר ביצוע ההזמנה הכרטיסים ימתינו בקופות בית העסק, יש להציג כרטיס אשראי של לאומי קארד שבו בוצעה ההזמנה

פרטי בית העסק

איש הענבים
בעל הטורים 12
תל אביב-יפו
03-5180533

אתר אינטרנט
מפה

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 50. *הטבה שפג תוקפה איננה ניתנת למימוש על ידי הלקוח ולא יינתן זיכוי כספי בגינה. *על מנת לממש את ההטבה שרכשת, עליך להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי של לאומי קארד הפעילים שברשותך ולציין כי ההטבה נרכשה באתר ההטבות של לאומי קארד. *על הכרטיס להיות שייך ללקוח שביצע את ההזמנה באתר. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואך לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *ההטבה היא עד גמר המלאי. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *בכפוף לתקנון פינוקים ואתר ההטבות.