סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

חדרי בריחה Brainit פתח תקווה

החל מ-375 ₪

שבעה חטאים

מתחמי ענק עם מבחר נושאים לבחירה. חדרי הבריחה שלנו זכו בתחרויות חדרי בריחה ארציות והם נושאי פרסים בקטגוריות הבאות: תפאורה, חדרים טכנולוגיים, וחדרים למשפחות וילדים.

לשמות החדרים בסניפים השונים

מבחר נושאים לבחירתכם: אקשן-פעולה, פנטזיה, משפחות-ילדים, מתח-אימה, גיבורי-על (קומיקס) וקומדיה.

כל אחד מחדרי הבריחה שלנו או במילים אחרות אסקייפ רום - הוא יצירת אומנות. אנחנו משקיעים את הנשמה בכל פרט קטן על מנת שאתם תוכלו לשכוח מהכול ולשקוע לתוך עולם שונה עם חוקים משלו. לבחירתכם תוכלו להיות גיבורי על ולהציל את האנושות, להילחם בקרב אקדחים במערב הפרוע או ללמוד קסמים ולעזור לקוסם הגדול בתבל, או אולי תרצו לתפוס רוצח סדרתי מסוכן- אתם אלו שמחליטים! הכול נעשה במטרה אחת ויחידה - ליהנות מכל רגע כך שלא תרצו לצאת!

כל החדרים בעלי רמות קושי הניתנות לשינוי במקום: מתחילים ומשפחות / בינונית (מומלץ!) / אסקייפרים מתקדמים. (רמת מתחילים ומשפחות מומלצת למתחילים וילדים עד גיל 12).


פרטים נוספים:
תקף לכל ימות השבוע

תשלום מגיל 6 ואילך 
לאחר רכישה יש לתאם הגעה באתר הבית של בית העסק או בטלפון 054-6218492
הכניסה מתחת לגיל 16 מותנית בליווי מבוגר
לאחר ביצוע ההזמנה הכרטיסים ימתינו בקופות בית העסק, יש להציג כרטיס אשראי של לאומי קארד שבו בוצעה ההזמנה

לשעות פעילות יש להתעדכן באתר הרשמי של בית העסק

כזה אני רוצה

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של לאומי קארד. *למשלמים בכרטיס אשראי לאומי קארד, לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.