לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית כרטיסים מולטי עזריאלי פלטינה - הנחות קבועות בקניוני עזריאלי
 
עוד לא נצפו כרטיסים

מולטי עזריאלי

הנחות קבועות בקניוני עזריאלי

 • עד 10% הנחה קבועה בקניוני עזריאלי
 • כפל הנחות ומבצעים בחנויות
 • הנחה בתדלוק בתחנות סונול
 

מועדון מולטי עזריאלי מציע הנחות במאות חנויות ובתחנות דלק של סונול:

 • הטבות חודשיות בלעדיות לכרטיס אשראי מולטי עזריאלי
 • עד 10% הנחה קבועה לאורך כל השנה במאות חנויות ב-14 קניוני עזריאלי ברחבי הארץ, כולל כפל מבצעים. לרשימת החנויות וקניוני עזריאלי
 • הנחה קבועה של 23 אג' לליטר בנזין בתדלוק בתחנות הדלק של סונול המשתתפות במבצע. לרשימת התחנות המשתתפות
 • הנחה קבועה של 5% ברשת חנויות הנוחות SOgood
 • פטור מדמי כרטיס לשנה למצטרפים חדשים
 • הטבת הצטרפות: גיפטקארד 100 ש"ח*

 לעמוד הטבות מולטי עזריאלי

לאתר מולטי עזריאלי

 
 
חשוב לדעת: בכפוף לתנאי ההצטרפות ותנאי המועדון . הטבת הצטרפות: *מתנת ההצטרפות תינתן ללקוחות חוץ בנקאיים חדשים בלבד. *מתנת הצטרפות תועבר לכרטיס ה GIFT CARD מיד עם הפעלת כרטיס האשראי לאומי קארד וביצוע עסקה ראשונה בכרטיס. לעניין זה "עסקה" לא כולל משיכות מזומנים, עמלות, ריביות, הלוואות ומוצרי אשראי שונים. הטבת סונול: *הנחה למשלמים בכרטיס אשראי מולטי עזריאלי. *ההנחה תינתן במעמד הקנייה ממחיר מחירון סונול לבנזין וסולר בשירות מלא. *בשירות עצמי תינתן השלמה להנחה. *אין כפל הנחות ומבצעים. *אין כפל מועדונים. *גובה ההנחה עשוי להשתנות על ידי סונול בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *ההנחה ב- SOgood בתחנות הדלק לא כוללת מוצרי סיגריות טבק ושירותים שאינם רכישת מוצר קמעונאי, אינה כוללת כפל מבצעים ו/או מוצרים מיוחדים כפי שתחליט סונול מעת לעת.

כרטיס האשראי מולטי עזריאלי מעניק הנחות במאות חנויות בקניוני עזריאלי, לצד הטבות משתלמות נוספות והנחה קבועה בתדלוק בתחנות סונול ובחנויות הנוחות SOgood.
הנחה קבועה של עד 10% (כולל כפל מבצעים) ברשתות המובילות בקניוני עזריאלי בלבד, כגון: פוקס, סליו, רנואר, ללין, קרוקר, לצד מאות חנויות נוספות.

הטבות נוספות לכרטיס:

 

לפרטים נוספים על המועדון הקלק על לשונית "מועדון מולטי עזריאלי" 

 

מותג מאסטרקארד
דמי כרטיס לכרטיסים שהונפקו על ידי לאומי קארד שנה ראשונה ללא עמלה. החל בשנה השנייה 12.90 ש"ח לחודש, בכפוף לתעריפון העמלות של לאומי קארד.
לכרטיסים שהונפקו על ידי בנק לאומי שנה ראשונה ללא עמלה. החל מהשנה השניה 13.90 ש"ח לחודש
מועדי חיוב 2, 10 או 15 בכל חודש, בהתאם לבחירתכם

סוגי עסקאות
 

עסקאות רגילות, תשלומים, קרדיט, קרדיט פלוס, 30+

 

 להצטרפות ללאומי קארד מולטי עזריאלי: טל' 2133*.

 

חשוב לדעת: *לאומי קארד/בנק לאומי יהיו רשאים לשנות את דמי הכרטיס בכל עת בכפוף לכל דין. *הנפקת הכרטיס כפופה לאישור לאומי קארד/סניף הבנק ומותנית בהחזקת כרטיס אשראי ישראלי תקף מסוג כלשהו *מסגרת האשראי הניתנת מטעם לאומי קארד היא מסגרת אחת בעבור כל העסקאות המבוצעות בכרטיס, לרבות הסכום הכולל של עסקאות תשלומים והלוואות.  *ההלוואה כפופה לאישורה של לאומי קארד.  *חיוב חודשי קבוע: לא ניתן לקבוע סכום החזר חודשי הנמוך מ-200 ש"ח או 1% ממסגרת האשראי (על פי הגבוה מביניהם). *לסכום הנדחה תתווסף ריבית יומית כפי שתקבע לכרטיס. *אם מחזיק הכרטיס לא הגדיר חיוב חודשי קבוע, הכרטיס יחויב בסך כל החיובים שבוצעו בפועל בכרטיס.*בכרטיס המשויך למסלול ריבית מולטימטיבית לא ניתן לצבור פינוקים, בהתאם לתקנון פינוקים ואתר ההטבות. *לצפייה בתעריפון העמלות המלא של לאומי קארד.

 
27 מתוך 27

צפה בכרטיסים נוספים מבית לאומי קארד

 • שמרו על קשר
 • עקבו אחרינו באינסטגרם
 • הורידו את האפליקציות שלנו
  לאנדרואיד ול-iPhone
 • הטבות אצלך במייל לפני כולם לרישום