לידיעתך: לצורך התאמת התוכן שיוצג ברשת להעדפותיך האישיות, אנו משתמשים ב"עוגיות" . לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית כרטיסים כרטיס אשראי לאומי קארד executive מקומות עבודה וארגונים
 
עוד לא נצפו כרטיסים

לאומי קארד Executive

כרטיס אשראי למקומות עבודה

  ​​​​
  • הטבות אטרקטיביות בחו"ל ובארץ
  • בלעדי לעובדים ולחברים במקומות עבודה וארגונים
 

לאומי קארד executive הינו כרטיס אשראי עסקי אקסקלוסיבי עם הטבות ייחודיות, תנאים והנחות משתלמות, מעולם הצרכנות בארץ והן בשימושים בחו"ל. הכרטיס מתאים לעובדי חברות או לאנשים השייכים לארגון, שהתקשר בשיתוף פעולה עם לאומי קארד עבור כרטיס אשראי המשויך למקום העבודה או הארגון לקוחות עם כרטיס קיים של מקום עבודתם, מצורפים באופן אוטומטי למועדון executive החדש וללא כל עלות למועדון, בכפוף לאמור מטה בכוכביות.

מחזיקי לאומי קארד executive נהנים מהטבות ייחודיות בכרטיס:

 • הטבות צרכנות
 • הטבות לנוסעים לחו"ל


הנחות בתדלוק:
הכרטיס מקנה הנחה קבועה בתדלוק  בתחנות הדלק של סונול המשתתפות ובחנויות הנוחות. לרשימת התחנות המשתתפות לחץ כאן.

 • 21 אג' הנחה לליטר בנזין למחזיקי כרטיס ויזה ו/או מאסטרקארד ובכפוף  להסדר בין הארגון ללאומי קארד
 • 23 אג' הנחה לליטר בנזין למחזיקי כרטיס מאסטרקארד המשויכים למועדון executive עזריאלי
 • מקסימום הנחה בתדלוק לליטר סולר הקיימת בתחנה בתשלום באשראי
 • הנחה קבועה של 5% ברשת חנויות הנוחות sogood


הנחות בחנויות קניוני קבוצת עזריאלי:
מחזיקי כרטיס מסוג מאסטרקארד יכולים ליהנות מהטבות אטרקטיביות של מועדון מולטי עזריאלי במאות חנויות בקניוני עזריאלי בפריסה ארצית.

 

לצפייה בהטבות עבור מקום עבודתך יש ללחוץ על שם מקום עבודתך ברשימת הארגונים
להזמנת כרטיס אשראי לאומי קארד executive בארגונים שנהנים מהסדר עם לאומי קארד בטל': 1700-700-698 או במייל:
executive@leumi-card.co.il


ב-1.8.15 הסתיימה הטבת כניסה חינם לטרקלין דן למחזיקי כרטיס executive. החל בתאריך זה תחויב בסכום של 140 ש"ח (או כל סכום אחר שייקבע על ידי טרקלין דן). כלקוח לאומי קארד, תוכל להמשיך וליהנות מכניסה חינם לטרקלין בהזמנה מראש תמורת פינוק (1 לחודש ללקוח על פי ת"ז), בהתאם לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות של לאומי קארד.


חשוב לדעת:
הטבות תדלוק: *למשלמים בכרטיס אשראי לאומי קארד excecutive. *ההנחות ניתנות במעמד הקניה וממחיר שירות מלא בלבד. *בתדלוק בשרות עצמי תינתן השלמה לגובה ההנחה. *אין כפל הנחות מבצעים ומועדונים. *ההנחה לליטר סולר ממחיר מחירון בשירות מלא בלבד והנה מקסימום הנחה הקיימת בתחנה בתשלום באשראי. *גובה ההנחה ורשימת התחנות עשויות להשתנות מעת לעת. *גובה ההנחה עשוי להשתנות על ידי סונול בכל עת וללא הודעה מוקדמת. ההנחה ב- sogood בתחנות הדלק לא כוללת מוצרי סיגריות טבק ושירותים שאינם רכישת מוצר קמעונאי, אינה כוללת כפל מבצעים ו/או מוצרים מיוחדים כפי שתחליט סונול מעת לעת. הנחות פלוס: *רשימת בתי העסק עשויה להשתנות מעת לעת. *ההנחות ניתנות במעמד חיוב. הטבות מולטי עזריאלי: *הזכאים להטבות מועדון מולטי עזריאלי הם לקוחות חדשים המנפיקים כרטיס מאסטרקארד המשויך למועדון executive עזריאלי או לקוחות שהצטרפו למועדון באמצעות שירות הלקוחות של לאומי קארד. *בכפוף לתנאי ההצטרפות ותנאי המועדון.

 כרטיס האשראי לאומי קארד executive לעובדי חברות או לאנשים השייכים לארגון מעניק הטבות משתלמות בארץ ובחו"ל והנחה קבועה בתדלוק בתחנות סונול ובחנויות הנוחות SOgood.

 

הטבות נוספות לכרטיס:

 

מותג               ויזה או מאסטרקארד
דמי כרטיס       פטור מלא
מועדי חיוב       2, 10 או 15 בכל חודש, בהתאם לבחירתכם
סוגי עסקאות    עסקאות רגילות, תשלומים, קרדיט, קרדיט פלוס, 30+
 
 
להזמנת כרטיס אשראי לאומי קארד executive בארגונים שנהנים מהסדר עם לאומי קארד בטל': 1700-700-698 או במייל: executive@leumi-card.co.il

 

חשוב לדעת: *לאומי קארד/בנק לאומי יהיו רשאים לשנות את דמי הכרטיס בכל עת בכפוף לכל דין. *הנפקת הכרטיס כפופה לאישור לאומי קארד/סניף הבנק ומותנית בהחזקת כרטיס אשראי ישראלי תקף מסוג כלשהו. *מסגרת האשראי הניתנת מטעם לאומי קארד היא מסגרת אחת בעבור כל העסקאות המבוצעות בכרטיס, לרבות הסכום הכולל של עסקאות תשלומים והלוואות.  *ההלוואה כפופה לאישורה של לאומי קארד. חיוב חודשי קבוע: *לא ניתן לקבוע סכום החזר חודשי הנמוך מ-200 ש"ח או 1% ממסגרת האשראי (על פי הגבוה מביניהם). *לסכום הנדחה תתווסף ריבית יומית כפי שתקבע לכרטיס. *אם מחזיק הכרטיס לא הגדיר חיוב חודשי קבוע, הכרטיס יחויב בסך כל החיובים שבוצעו בפועל בכרטיס. *בכרטיס המשויך למסלול ריבית מולטימטיבית לא ניתן לצבור פינוקים, בהתאם לתקנון פינוקים ואתר ההטבות. *לצפייה בתעריפון העמלות המלא של לאומי קארד. 

כרטיס לאומי קארד executive מאפשר לך ליהנות מעולם של הטבות בנסיעות לחו"ל:
 
 • אפשרות צבירת נקודות למועדוני התעופה: הנוסע המתמיד של "אל על" ולתוכנית  ®MileagePlus של 'יונייטד'
 • 13% הנחה בהשכרת רכבי הרץ בחו"ל
 • 10% הנחה קבועה על מוצרים בחנויות ממסי תיירות (מזוודות, תיקים ואביזרי נסיעה)
 • רכישת מט"ח בשערים אטרקטיביים ועם שליחות חינם עד הבית, באתר creditech.co.il של חברת צ'יינג' פלייס
 • כרטיס חבר priority pass ללא עלות, המאפשר כניסה לטרקליני אח"מים בשדות תעופה בעולם (הכניסה לטרקלינים עצמם בתשלום)
 • דחיית חיובי חו"ל בתנאים מועדפים
 • ביטוח נסיעות לחו"ל חינם
 • כניסה חינם לטרקלין דן (תמורת פינוק)

 

ב-1.8.15 הסתיימה הטבת כניסה חינם לטרקלין דן למחזיקי כרטיס executive. החל בתאריך זה תחויב בסכום של 140 ש"ח (או כל סכום אחר שייקבע על ידי טרקלין דן).  כלקוח לאומי קארד, תוכל להמשיך וליהנות מכניסה חינם לטרקלין בהזמנה מראש תמורת פינוק (1 לחודש ללקוח על פי ת"ז), בהתאם לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות של לאומי קארד.

חשוב לדעת: הטבת מועדוני תעופה: *ניתנת עם הצטרפותך למסלול תעופה. *בכפוף לתקנון מסלול מועדוני תעופה של לאומי קארד. הטבת הרץ: *ההטבה מותנית בתשלום באמצעות כרטיס האשראי לאומי קארד executive. ההנחה תקפה להשכרות בתעריף MegaHertz בלבד. ההנחה תינתן במעמד הקניה. הטבת ממסי: *לכרטיסי  מסוג מסטרקארד, המשוייכים למולטי עזריאלי. ההנחה  תקפה למוצרי החנות ומסלולי החברויות בתשלום בלבד. לא כולל שירותים הנמכרים ברשת. הטבת Priority pass: *להנפקת כרטיס Priority pass יש לצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות לאומי קארד. מחירי הכניסה לטרקלינים משתנים. ביטוח נסיעות לחו"ל: * בכפוף לתנאי פוליסת הביטוח. * הביטוח מותנה בהפעלתו טרם כל נסיעה.
כרטיס giftcard לאומי קארד executive הינו כרטיס לרכישה ברשתות מובילות בהנחה קבועה של 18% בטעינה מראש.
 • נועד לשימוש רב-פעמי
 • מאפשר טעינה חוזרת מכרטיס האשראי לאומי קארד executive בלבד, שניתן לך במסגרת מקום עבודתך.
 • סכומי הטעינה לבחירתך: בין 100 ל-1000 ש"ח, ועד 2500 ש"ח לטעינה חודשית מצטברת.
 • ניתן לצבור בכרטיס עד 1,000 ₪ בכל עת.
                                                                               
 

חשוב לדעת: *תנאי השימוש בגיפט קארד בהתאם לתנאים ולמגבלות המופיעים על גבי הכרטיס ובעלון הנלווה לו. *הכרטיס ישלח לכל לקוח שיונפק לו כרטיס אשראי לאומי קארד executive חדש כ-15 ימי עסקים מיום הנפקת כרטיס האשראי. *ללקוחות קיימים של כרטיס האשראי לאומי קארד executive, ניתן ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות לקבלת הכרטיס.

 
26 מתוך 26

צפה בכרטיסים נוספים מבית לאומי קארד

 • שמרו על קשר
 • עקבו אחרינו באינסטגרם
 • הורידו את האפליקציות שלנו
  לאנדרואיד ול-iPhone
 • הטבות אצלך במייל לפני כולם לרישום